Archiwa tagu: Kaszuby

Sudomie 2024

Ośrodek WypoczynkowySudomiepołożony jest w bajecznym miejscu nad jeziorem o tej samej nazwie na Kaszubach, kilka kilometrów od Kościerzyny. Wczasy brydżowe w Sudomiu mają już swoją niemal 30-letnią tradycję, a bliżej o początkach tych wczasów możesz poczytać we wspomnieniach o byłym szefie ośrodka Jurku Komorowskim.


Tegoroczne sudomskie wczasy odbędą się w dwóch terminach:

16-23 czerwca (7 noclegów)

w tym OTP** GP Pomorza 3 x 10 – 23 czerwca (niedziela)


6-15 września (9 noclegów)

w tym OTP** Memoriał Jurka Komorowskiego (GP Pomorza) 3 x 10 – 14 września (sobota)


Dwa turniej dziennie 14:30, 19:00. Opłata 15 zł od zawodnika za turniej

Cena: 180 zł od osoby, 3 posiłki dziennie.

Rejestracja bezpośrednio w OW „Sudomie”: tel. 602 499 438, e-mail sudomie@sudomie.pl

zobacz też stronę https://www.sudomie.pl/ lub facebook

Po szczegóły zgłoś się do mnie: 501 162 924   slawek@latala.pl

Galeria Sudomie wrzesień 2023

Silna grupa na Sudomiu – do zobaczenia w czerwcu 2024 


Sponsorzy, gospodarze i zwycięzcy wczasów Sudomie wrzesień 2023

Król Mirosław Makurat (KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum), zwycięzca popularny Danuta Samujłło (Łódzki ZBS), Królowa Irena Chodorowska (Przyjaciele Rzeszów), Konrad Komorowski – Szef Ośrodka i sponsor, Dorota – Szefowa Ośrodka, Ryszard Markowski – Wiceprezes Techno-Serwis S.A. sponsor wczasów i Memoriału


 14 pożegnalny 

Adam Talarczyk (Karo Poznań) – Tadeusz Dzidykiewicz (IOR 3 Poznań)


 13 Pajączek impy 

Irena Chodorowska (Przyjaciele Rzeszów) – Hanna Kalotka-Kręglewska (Singleton Warszawa)


 12 

Ewa i Lech Chłopeccy (Singleton Radom)


 11 

Iwona Wróblewska (KAM BEK Warszawa) – Irena Chodorowska (Przyjaciele Rzeszów)


 10 

Iwona Wróblewska (KAM BEK Warszawa) – Jan Chodorowski (Przyjaciele Rzeszów)


 09 

Irena Chodorowska (Przyjaciele Rzeszów) – Robert Chmielak (AKS Polonia Warszawa)


 08 

Magda Czajkowska – Robert Chmielak (AKS Polonia Warszawa)


 07 KMP maksy 

czekamy na zdjęcie zwycięzców

Jan Chodorowski (Przyjaciele Rzeszów) – Robert Chmielarz (AKS Polonia Warszawa)


 06 

Alicja i Grzegorz Rybak (SAMOVOLKA SMART Warszawa)


 05      08 

Magda Czajkowska – Robert Chmielak (AKS Polonia Warszawa)


 04 

Irena i Jan Chodorowscy (Przyjaciele Rzeszów)


 03 

Danusia i Mirek Samujłło (Łódzki Związek Brydża Sportowego)


 02 

Ewa i Lech Chłopeccy (Singleton Radom)


 01

Halina Błaszczyk (ZZBS Szczecin) – Józef Kurnik (ZNICZ Rojewo)

7. Memoriał Jurka Komorowskiego

 Wyniki

Podium Memoriału: Krzysztof Czapczyk – Prezes Pomorskiego Związku Brydża Sportowego, II miejsce – Irena i Jan Chodorowscy, zwycięzcy – Wiesława Kasperek – Jerzy Kajzer (ANDRZEJKI BIS Gdańsk), III miejsce – Mariusz Pater –
Jan Staniszewski (KS Beniaminek 03 – Blackwood Starogard G)

7. Memoriał Jurka Komorskiego

OTP** Grand Prix Pomorskiego Związku Brydża Sportowego

          Wspomnienie o Jurku

pod patronatem Prezesa Pomorskiego Związku Brydża Sportowego Krzysztofa Czapczyka

Miejsce: Ośrodek Wypoczynkowy „Sudomie”

Rybaki 20, 83-400

16 września 2023 (sobota)    4 x 10 rozdań

11.00-12.15 – sesja 1

12.30-13.45 – sesja 2

13.45-14.30 – obiad

14.30-15.45 – sesja 3

16.00 – Zakończenie

link do rejestracji

Zawodnicy niezarejestrowani z uwagi na ograniczenia lokalowe bez gwarancji udziału w Memoriale

Wpisowe od zawodnika:

niezrzeszony w PZBS – 55 zł,

członek PZBS – 50 zł,

ulgowe – 45 zł (senior 66+, junior do 25)

młodzież szkolna – 15 zł

Nagrody zgodnie z regulaminem PZBS