Archiwa tagu: Kościerzyna

Sudomie 2024

Ośrodek WypoczynkowySudomiepołożony jest w bajecznym miejscu nad jeziorem o tej samej nazwie na Kaszubach, kilka kilometrów od Kościerzyny. Wczasy brydżowe w Sudomiu mają już swoją niemal 30-letnią tradycję, a bliżej o początkach tych wczasów możesz poczytać we wspomnieniach o byłym szefie ośrodka Jurku Komorowskim.


Tegoroczne sudomskie wczasy odbędą się w dwóch terminach:

16-23 czerwca (7 noclegów)

w tym OTP** GP Pomorza 3 x 10 – 23 czerwca (niedziela)


6-15 września (9 noclegów)

w tym OTP** Memoriał Jurka Komorowskiego (GP Pomorza) 3 x 10 – 14 września (sobota)


Dwa turniej dziennie 14:30, 19:00. Opłata 15 zł od zawodnika za turniej

Cena: 180 zł od osoby, 3 posiłki dziennie.

Rejestracja bezpośrednio w OW „Sudomie”: tel. 602 499 438, e-mail sudomie@sudomie.pl

zobacz też stronę https://www.sudomie.pl/ lub facebook

Po szczegóły zgłoś się do mnie: 501 162 924   slawek@latala.pl

Galeria Sudomie wrzesień 2023

Silna grupa na Sudomiu – do zobaczenia w czerwcu 2024 


Sponsorzy, gospodarze i zwycięzcy wczasów Sudomie wrzesień 2023

Król Mirosław Makurat (KOZA-NOSTRA Bridge Club SCK Sztum), zwycięzca popularny Danuta Samujłło (Łódzki ZBS), Królowa Irena Chodorowska (Przyjaciele Rzeszów), Konrad Komorowski – Szef Ośrodka i sponsor, Dorota – Szefowa Ośrodka, Ryszard Markowski – Wiceprezes Techno-Serwis S.A. sponsor wczasów i Memoriału


 14 pożegnalny 

Adam Talarczyk (Karo Poznań) – Tadeusz Dzidykiewicz (IOR 3 Poznań)


 13 Pajączek impy 

Irena Chodorowska (Przyjaciele Rzeszów) – Hanna Kalotka-Kręglewska (Singleton Warszawa)


 12 

Ewa i Lech Chłopeccy (Singleton Radom)


 11 

Iwona Wróblewska (KAM BEK Warszawa) – Irena Chodorowska (Przyjaciele Rzeszów)


 10 

Iwona Wróblewska (KAM BEK Warszawa) – Jan Chodorowski (Przyjaciele Rzeszów)


 09 

Irena Chodorowska (Przyjaciele Rzeszów) – Robert Chmielak (AKS Polonia Warszawa)


 08 

Magda Czajkowska – Robert Chmielak (AKS Polonia Warszawa)


 07 KMP maksy 

czekamy na zdjęcie zwycięzców

Jan Chodorowski (Przyjaciele Rzeszów) – Robert Chmielarz (AKS Polonia Warszawa)


 06 

Alicja i Grzegorz Rybak (SAMOVOLKA SMART Warszawa)


 05      08 

Magda Czajkowska – Robert Chmielak (AKS Polonia Warszawa)


 04 

Irena i Jan Chodorowscy (Przyjaciele Rzeszów)


 03 

Danusia i Mirek Samujłło (Łódzki Związek Brydża Sportowego)


 02 

Ewa i Lech Chłopeccy (Singleton Radom)


 01

Halina Błaszczyk (ZZBS Szczecin) – Józef Kurnik (ZNICZ Rojewo)

Sudomie wrzesień 2023 harmonogram

                                          Wyniki     

   Informacje      Bitwa o Króla      Wyścig PKLi      Galeria zwycięzców

14:30

19:00

pią 08.09

 01 

sob 09.09

 02 

 03 

nie 10.09

 04 

 05 

pon 11.09

 06 

 07 KMP maksy 

wto 12.09

 08 

 09 

śro 13.09

 10 

 11 

czw 14.09

 12 

 13 Pajączek impy 

pią 15.09

 14 

Silna grupa na Sudomiu – do zobaczenia w czerwcu 2024 


Sobota 16 września

Wyniki

      OTP** 7. Memoriał Jurka Komorowskiego 4 x 10 rozdań (więcej szczegółów) (Wspomnienie o Jurku)

Harmonogram

11.00-12.15 – sesja 1

12.30-13.45 – sesja 2

13.45-14.30 – obiad

14.30-15.45 – sesja 3

16.00 – Zakończenie

Sudomie czerwiec 2023 galeria

Zwycięzcy Grand Prix Pomorskiego Związku Brydża Sportowego

Sudomie 17 czerwca 2023

Jacek Piotrowski – Waldemar Warzała (Darles Santerm Gdańsk)

GRATULACJE !!!!


Para Królewska Sudomie czerwiec 2023

Magdalena Czajkowska – Robert Chmielak (AKS Polonia Warszawa)

GRATULACJE !!!!


Zwycięzcy Sudomie czerwiec 2023

Magdalena Czajkowska, Justyna Mielczarek, Robert Chmielak

GRATULACJE !!!!


11 pożegnalny wczasowy 

Magdalena Czajkowska – Robert Chmielak (AKS Polonia Warszawa)


 10 

Alina Gudecka – Grażyna Blech (Warmia i Mazury Olsztyn)


 09 

Piotr Makohin – Jan Ratter (Latawce Warszawa)


 08 

Stanisław Kotas (MOSIR Kostrzyn nad Odrą)

Grzegorz Rybak (Samovolka Smart Warszawa)


 06 

Jan Piotrowski (Warszawa)

Grzegorz Rybak (Samovolka Smart Warszawa)


 05 

Alicja Rybak (Samovolka Smart Warszawa) – Sławek Latała (Latawce Warszawa)


 04 

Ewa Krakówka (IMPAS Toruń) – Józef Kurnik (ZNICZ Rojewo)


 02      07 

Alicja i Grzegorz Rybak (SAMOVOLKA SMART Warszawa)


 01      03 

Magdalena Czajkowska – Robert Chmielak (AKS Polonia Warszawa)

Sudomie czerwiec 2023 harmonogram

                                      Harmonogram     

   Informacje    Bitwa o Króla     Wyścig PKLi      Galeria zwycięzców 

14:30

19:00

nie  11.06

 01 

pon 12.06

 02 

 03 

wto 13.06

 04 

 05 

śro 14.06

 06 

 07 

czw 15.06

 08 

 09 

pią 16.06

 10

 11 

sob 17.06

 12 GP

 Bal i koronacja

*12 Grand Prix Pomorskiego Związku Brydża Sportowego

Regulamin-Grand-Prix-2023

3 sesje po 10 rozdań 

11.00 – 12.15 – sesja 1

12.45 – 14.00 – sesja 2

14.00 – 15.00 – obiad

15.00 – 16.15 – sesja 3

16.30 – zakończenie

Sudomie 2023

Ośrodek Wypoczynkowy „Sudomie” położony jest w bajecznym miejscu nad jeziorem o tej samej nazwie na Kaszubach, kilka kilometrów od Kościerzyny. Wczasy brydżowe w Sudomiu mają już swoją niemal 30-letnią tradycję, a bliżej o początkach tych wczasów możesz poczytać we wspomnieniach o byłym szefie ośrodka Jurku Komorowskim

Tegoroczne sudomskie wczasy odbędą się w dwóch terminach:

                                            11-18 czerwca

                           Wyniki wczasów    WynikiGP PomZBS

           Bitwa o Króla     Wyścig PKLi      Galeria zwycięzców   


8-15 września (8 noclegów), w tym Memoriał Jurka Komorowskiego (16.09) 4 x 10

Dwa turniej dziennie 14:30, 19:00. Opłata 10 zł od zawodnika za turniej

Cena: 160 zł od osoby, 3 posiłki dziennie.

Rejestracja bezpośrednio w OW „Sudomie”: tel. 602 499 438, e-mail sudomie@sudomie.pl

zobacz też stronę https://www.sudomie.pl/ lub facebook

Po szczegóły zgłoś się do mnie: 501 162 924   slawek@latala.pl