Archiwum kategorii: Fotoreportaże

2. Memoriał Piotra Latały

 Wyniki 

 Wspomnienia o Piotrze              Fotoreportaż

1. 2. Memoriał Piotra Latały (MPL) organizowany jest przez rodzinę śp. Piotra przy współudziale Podlaskiego Związku Brydża Sportowego.

2. MPL jest turniejem z cyklu Grand Prix Województwa Podlaskiego 2024 (GPW).

3. Miejsce rozgrywek:

WYDZIAŁ INŻYNIERII ZARZĄDZANIA
POLITECHNIKA BIAŁOSTOCKA

ul. Ojca Tarasiuka 2, 16-001 Kleosin

4. Termin: 23 marca 2024 (sobota). Początek turnieju 10.00. Przewidywane zakończenie 14.30-15.00.

5. 3×10 rozdań.

6. Wpisowe od zawodnika:

      a) 60 zł zawodnik nie będący członkiem PZBS lub bez opłaconej składki na 2024 rok,

      b) 50 zł zawodnik, członek PZBS bez ulg,

      c) 40 zł seniorzy członkowie PZBS 66+, juniorzy członkowie PZBS 25-,

      d) 10 zł młodzież szkolna.

7. Całość wpisowego przeznaczona zostanie na regulaminowe odpisy związane z GPW oraz na nagrody:

      a) odpis 7 zł na poczet PodlZBS,

      b) pozostała kwota zostanie przeznaczona na nagrody w MPL,

      Koszty organizacyjne oraz sędziowskie ponosi rodzina śp. Piotra.

8. Pierwsze trzy pary otrzymają puchary ufundowane przez rodzinę śp. Piotra.

9. Rejestracja do MPL jest obowiązkowa. Pary niezarejestrowane zostaną dopuszczone do turnieju w miarę wolnych miejsc. Link do rejestracji niebawem

10. Sędziuje Sławek Latała.

11. Interpretacja powyższych zasad należy do Zarządu PodlZBS

Patronat medialny

MiesięcznikRozmaitościUrzędu Miejskiego w Czarnej Białostockiej

Karpacz 2024 harmonogram

                    Harmonogram     

   Informacje    Bitwa o Króla     Wyścig PKLi      Galeria zwycięzców     Fotoreportaż

14:30

19:00

śro 6.03

 01 

czw 7.03

 02 

 03 

pią 8.03

 04 

 05 

sob 9.03

 06 

 07 

nie 10.03

 08 

 09 

pon 11.03

 10 

 11 

wto 12.03

 12 

 13 

śro 13.03

 14 

 15 

czw 14.03

 16 

 17 

pią 15.03

 18 

Bal Królewski

Sudomie 2024

Ośrodek WypoczynkowySudomiepołożony jest w bajecznym miejscu nad jeziorem o tej samej nazwie na Kaszubach, kilka kilometrów od Kościerzyny. Wczasy brydżowe w Sudomiu mają już swoją niemal 30-letnią tradycję, a bliżej o początkach tych wczasów możesz poczytać we wspomnieniach o byłym szefie ośrodka Jurku Komorowskim.


Tegoroczne sudomskie wczasy odbędą się w dwóch terminach:

16-23 czerwca (7 noclegów)

w tym OTP** GP Pomorza 3 x 10 – 23 czerwca (niedziela)


6-15 września (9 noclegów)

w tym OTP** Memoriał Jurka Komorowskiego (GP Pomorza) 3 x 10 – 14 września (sobota)


Dwa turniej dziennie 14:30, 19:00. Opłata 15 zł od zawodnika za turniej

Cena: 180 zł od osoby, 3 posiłki dziennie.

Rejestracja bezpośrednio w OW „Sudomie”: tel. 602 499 438, e-mail sudomie@sudomie.pl

zobacz też stronę https://www.sudomie.pl/ lub facebook

Po szczegóły zgłoś się do mnie: 501 162 924   slawek@latala.pl

Goniądz 2324 fotogaleria

Wczasy sylwestrowe to brydż i zabawa. Brydża można obejrzeć śledząc wyniki prezentowane na żywo z każdego turnieju, natomiast zabawa….

W wigilię Sylwestra w pięknym Dworze Bartla najpierw zaserwowano nam poczęstunek na bazie TYLKO lokalnych wyrobów, a ponieważ Podlasie słynie ze swoich frykasów, więc …


wigilię Sylwestra zakończyliśmy tańcami w rytm regionalnej kapeli


Sylwester zgromadził 230 balowiczów, a mimo to nasza brydżowa gromadka prezentowała się okazale


Barek zachęcał bezpłatnymi shotami w trzech kolorach i smakach


a później … zabawa do samego rana, w międzyczasie z pożegnaniem starego i powitaniem nowego…


Tymczasem w Nowy Rok…


… tymczasem kolejnego dnia…

… i żeby nie było za nudno…


zostajemy do wiosny


Aż przyszła ta sobota, kiedy zaczęła się impreza pożegnalna, albowiem jutro bye, bye (w międzyczasie doszła wiadomość, że jednak Goniądz odsypany z zasypania i da się jechać)


Migawki z boiska

Goniądz 23-24 galeria

 Trójca Królewska w towarzystwie dworzan

Królowa – Zosia Diakowska, Królowie – Krzysztof Latus, Tadeusz Niedźwiadek


 Trójca Królewska

Królowa – Zosia Diakowska, Królowie – Krzysztof Latus, Tadeusz Niedźwiadek


Wicetrójca Królewska

Wicekrólowa – Ewa Herna (tylko 1 mały punkcik za Zosią Królową)

Królowie – Tadeusz Niedźwiadek, Krzysztof Latus


 16

Ewa Herda – Edward Witan (Forsing Warszawa)


 15

Jola Latała (Latawce Warszawa) – Wojtek Sękowski (BKB I Bolesławiec)


 14

Tadeusz Niedźwiadek – Krzysztof Latus (NOTAX Lublin)


 13

Wojtek Sękowski (BKB I Bolesławiec) – Mariusz Grabowski (BIN Aleksandrów Kujawski)


 12

Stella Piotrowska – Darek Sterniczuk (MOK Mońki)

Jan Ciulkin (KONTRI PLUS) – Adam Szempliński (KONTRI MBKB)


11

Zbigniew Gadek (KONTRI MBKB) – Mirosław Morchat (Hetman Białystok)


 10

Artur Kozłowski – Grzegorz Kryszeń (ATU Kleosin)


 09

Iwona Królikowska – Magda Wolicka (Kraków)


 08

Stella Piotrowska – Darek Sterniczuk (MOK Mońki)


 07 noworoczny

Wojciech Sękowski (BKB I Bolesławiec) – Romuald Kąkiel (MOK Mońki)


 06 noworoczny

Tadeusz Niedźwiadek – Krzysztof Latus (NOTAX Lublin)


 05 sylwestrowy

Leszek Rutkowski – Alfred Koda (MOK Mońki)


 04 przedsylwestrowy

Zofia Diakowska (BKB II POGROM Bolesławiec) – Wojciech Sękowski (BKB I Bolesławiec) 


 03

Mariusz Tatarczuk – Romuald Kąkiel (MOK Mońki)


 02

Tadeusz Niedźwiadek – Krzysztof Latus (NOTAX Lublin)


 01

Krzysztof Latus – Tadeusz Niedźwiadek (NOTAX Lublin)

Goniądz 23-24 harmonogram

                                    Wyniki

Informacje   Bitwa o Króla   Wyścig PKLi  Galeria zwycięzców  Fotoreportaż

14:30

19:00

czw 28.12

 01 

pią 29.12

 02 

 03 

sob 30.12

 04 

Ognisko

nie 31.12

 05 

 Sylwester

pon 1.01

 06 

 07 

wto 2.01

 08 

 09 

śro 3.01

 10 

 11 

czw 4.01

 12 

 13 

pią 5.01

 14 

 15 

sob 6.01

 16 

Bal Królewski

Fotoreportaż 2.MZ

foto: Mariusz Dudek

Podium 2. Mistrzostw Zakroczymia: Sławek Latała (organizator), Zofia Zaręba – Grzegorz Szulc – najlepsza para mikstowa, Artur Duczmalewski – Waldemar Kałużyński – III miejsce, Stefan Jakubowski – II miejsce,

WŁODZIMIERZ ILNICKI – IRENEUSZ GRYNCZEWSKI – ZWYCIĘZCY !!!,

Artur Ciecierski – Burmistrz Zakroczymia, Paweł Lasota – II miejsce, Henryk Przybysławski – Andrzej Lenart – najlepsza para nowodworska

 Informacja             Wyniki


2. Mistrzostwa Zakroczymia zgromadziły 34 pary, a ponieważ w roku ubiegłym było par 15, więc ktoś zwrócił obecnemu na rozgrywkach Burmistrzowi Zakroczymia Arturowi Ciecierskiemu słuszną uwagę:

– Panie Burmistrzu, powinien Pan na przyszły rok rozbudować salę, bo się nie zmieścimy!!!

No cóż, o to będziemy się martwić za rok, a póki co tegoroczne boje były zacięte, o czym opowie umieszczona poniżej galeria zdjęć perfekcyjnie przygotowana przez Głównego Fotografika PZBS, a mojego serdecznego przyjaciela Krzysia Siwka.


Ostateczny triumf odniosła para Włodzimierz „Mistrz” Ilnicki i Irek Grynczewski.


Następna galeria jest moją próbą zbliżenia się kunsztem do Maestro Chrisa.


Nie byłoby tak udanej imprezy gdyby nie wielkie wsparcie dla naszej dyscypliny ze strony Burmistrza Zakroczymia Artura Ciecierskiego, za co w imieniu uczestników i własnym bardzo dziękuję

Do zobaczenia za rok w Zakroczymiu

 

Dziwnów 2023 galeria

Zwycięzcy – Dziwnów jesień 2023

Krzysio „Grubek” Szygowski, Bożena „Apolonia” Budnik, Bogdan Białoszyński

Ula Cywińska, Kasia Jażdrzyk, Krzyś „Cywil” Cywiński, Bożena Budnik, Krzyś Szygowski, Bogdan Białoszyński


 12 

Basia Jarota-Romaniuk – Kasia Jażdrzyk 


 11 

Wiesław Skowroński (Prosna Kalisz) – Henryk Krzymiński


 10 

Bożena Budnik (PAB Poznań) – Margareta Piechotta


 9 

Zbyszek Sabała (Prosna Kalisz) – Zbyszek Klimczak 


 8 

Liliana Suflida – Piotr Kardasiński (Łódzki ZBS)


 7 

Bolesław Urbaniak – Zbigniew Klimczak


 6 

Bogdan Białoszyński (Prosna Kalisz), Kasia Jażdrzyk, Ula Cywińska, Zbyszek Sabała (Prosna Kalisz)


 5 

Bolesław Urbaniak – Henryk Krzymiński


 4 

Andrzej Biliński (KBS Kolejarz III Wrocław) – Zbigniew Sabała (Prosna Kalisz)


 3 

Tomek Freitag (Klub Brydżowy ZABOBRZE I) – Zbigniew Bera (Prosna Kalisz)


 2 

Tomasz Cywiński (WCK Wejherowo) – Marian Kryger (LKS POMORZANIN Nowogard)

Dziwnów 2023

                                  20-26 października

                                     Harmonogram 

                 turniej prowadzi i sędziuje Zbyszek Sabała, a ja tylko podlinkowuję wyniki

                             śledząc przy okazji brydżowe zmagania z domowego fotela

            Bitwa o Króla        Wyścig PKLi         Galeria zwycięzców 

14:30

19:00

piątek 20

turniej z przyczyn technicznych

został odwołany

sobota 21

 02 

 03  

niedziela 22

 04 

 05 

poniedz. 23

 06 

 07 

wtorek 24

 08 

 09 

środa 25

 10 

 11 

czwartek 26

 12 

Niech żyje bal…


 Armada U Cywila, ul. Dziwna 13 j, 72-420 Dziwnów 

Armada Holiday House położony jest w Dziwnowie – uroczym nadmorskim kurorcie, słynącym z szerokich, piaszczystych, jednych z najpiękniejszych w Polsce plaż. Pasmo wydm, sosnowy las z zagubionym jeziorem, rzeka Dziwna, Zalew Kamieński – wszystko tworzy leczniczy mikroklimat z czystym, nasyconym jodem powietrzem.

Woda, niebo, las, piasek, morska bryza, śpiew ptaków – to idealne warunki do pełnego relaksu. Spacery, grzybobranie, wędkowanie, rejsy, wycieczki rowerowe, plażowanie – to miejsce do wypoczynku na łonie natury dla każdego.

Prawdziwa perła wśród nadmorskich hoteli

Ula i Krzyś „Cywile” Cywińscy zapraszają

Ale to już było… czyli fotogaleryjka Cywila

Armada Holiday House – poza doskonałą lokalizacją w słonecznym Dziwnowie, zadziwia licznymi atutami. Jest nowoczesny, kameralny, z komfortowymi, jasnymi pokojami utrzymanymi w nadmorskiej tonacji. Dla Państwa wygody zamontowano nowoczesną windę. Pomyślano także o udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych. Na parterze znajduje się także audiowizualna sala na 30 osób co sprawia, że Armada jest idealnym miejscem do organizacji konferencji.

Hotel oferuje bogatą kartę dań opartą na rybach i owocach morza – czerpiąc z kilkudziesięcioletniego doświadczenia Krzysztofa Cywińskiego – założyciela kultowej Smażalni ryb U Cywila w Niechorzu.

Fotogaleria Cywila

A tak było wcześniej – fotogaleria przesłana przez Krzysia Cywila