Archiwa tagu: Bałtyk

Darłówko 2023

 Darłówko, ul. Jagiellońska 3

 

 

22-29 kwietnia 2023

W programie:

  • 3 posiłki dziennie (śniadanie bufet 8-10, obiad 13:30, kolacja bufet 18:00)

  • 2 turnieje dziennie 14:30, 19:00 (wpisowe 10 zł od zawodnika)

  • nie masz partnera? nie masz problemu!!! znajdziemy Ci idealnego!!!

  • codzienne, bezpłatne 30-minutowe szkolenia z licytacji, rozgrywki i obrony (14:00 – 14:30)

Co oferuje Baltic Resort?     szczegóły tutaj       mapka tutaj

  • zaledwie 200 m od morza, więc idealne warunki dla spacerowiczów – piękne widoki, szerokie, piaszczyste plaże z wydmami, sosnowe lasy

  • resort zapewnia zabiegi fizykoterapii, a m.in. inhalacje solankowe, jonoforezę, lampę bioptron, magnetoterapię i wiele innych

Osobodzień – 150 zł

możliwość przyjazdu na krótszy okres

Galeria (wykorzystano ze strony https://www.darlowko.pl/)

Zapisy, więcej informacji napisz lub zadzwoń do mnie – Sławek Latała

slawek@latala.pl     501 162 924


Harmonogram

14:30

19:00

sob 22.04

zjeżdżamy się 12:00-17:00

turniej 01

nie 23.04

turniej 02

turniej 03

pon 24.04

turniej 04

turniej 05

wto 25.04

turniej 06

turniej 07

śro 26.04

turniej 08

turniej 09

czw 27.04

turniej 10

turniej 11

pią 28.04

turniej 12

Bal Królewski

sob 29.04

Bye, bye, do następnego spotkania 🙂

Regulamin sportowy wczasów brydżowych „Brydż z Latawcami”

Z A P R A S Z A M Y !!!!

Jola i Sławek Latała

Ustronie 2023

Ustronie MorskieHotel Alka Sun Resort

Wojska Polskiego 7, 78-111 Ustronie Morskie

I Termin: 31 maja – 09 czerwca 2023

II Termin: 23 sierpnia – 01września 2023

Hotel znajduje się zaledwie 120 m do morza. Pokoje od strony północnej mają widok na morze.

Pobyt w pokojach 1- 2 os. wyposażonych w łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, żel do kąpieli, lodówkę, Internet, telewizor, ręczniki.

Obiekt posiada windę

Cena:  170 zł od osoby za dobę w pokoju dwuosobowym

za jedynki +10 zł, pokój komfort/ 30m2/ + 10zł, apartament dwupokojowy +10 zł.

Wyżywienie: śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany.

Do dyspozycji: kawiarnia z bilardem, taras zewnętrzny i ogród, sauna ziołowa

i jacuzzi.

Baza rehabilitacyjna i SPA z rabatem 10%,

Koszt pobytu pieska wynosi: 0zł/doba

Koszt parkingu wynosi: 0 zł/doba, brak opłaty klimatycznej.

Doba zaczyna się od kolacji i kończy śniadaniem

Przyjazd godz. 16:00, wyjazd godz. 10:00

Możliwość dojazdu do Ustronia PKP.


Zaliczki należy wpłacać dwa miesiące przed terminem wczasów w wys. 200 zł od osoby na konto Zenon Kaczmarek Nr 03 1560 0013 2497 6414 6000 0002

Niechorze 2 – harmonogram

          Harmonogram Niechorze 2     29.08-8.09 2022

                                      Informacja

          Galeria zwycięzców         Bitwa o Króla         Wyścig PKLi

 

14.30

   19.00

      pon 29.08

      01  

   wto 30.08

   02

    03 

   śro 31.08

   04

  05

   czw 01.09

   06

  07

   pią 02.09

  08

  09

   sob 03.09

  10

11

   nie 04.09

  12

13

   pon 05.09

 14

15

   wto 06.09

16

17

   śro 07.09

18

Regulamin sportowy wczasów brydżowych „Karkonosze – Bałtyk”

  1. Turnieje odbywają się dwa razy dziennie w godzinach 14.30-17.45 oraz 19.00-22.15. Terminy rozgrywania mogą czasowo ulegać zmianie.
  2. Pierwszy turniej zazwyczaj odbywa się w dzień przyjazdu o godz. 19.00, ostatni w przeddzień odjazdu o godz. 14.30
  3. W każdym turnieju zostanie rozegranych 20-26 rozdań (liczba  rozdań może ulec zmianie, w zależności od potrzeb np. Pajączek).
  4. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł od zawodnika.
  5. Punktacja długofalowa tzw. Bitwa o Króla obejmuje wszystkie rozgrywane turnieju i jest obliczana wedle schematu:
    • indywiduel – pierwsze miejsce = liczba uczestników, dalsze miejsca -1,
    • pary – pierwsze miejsce = liczba uczestników x 2, dalsze miejsca -2,
    • teamy – pierwsze miejsce = liczba uczestników x 8 (turniej jest 2 razy dłuższy niż pary), dalsze miejsca – 8,
    • czołówka otrzymują bonusy w wysokości odpowiednio 5-3-1.
  6. Przy ustalaniu ostatecznego rezultatu Bitwy o Króla odejmuje się dwa najsłabsze wyniki zawodnika.
  7. Do klasyfikacji długofalowej nie będą zaliczani zawodnicy z par mający w sumie co
    najmniej 12 WK i grających ze sobą więcej niż połowa turniejów w turnusie oraz
    zawodnicy nie będący uczestnikami wczasów brydżowych.
  8. W turniejach przyznaje się punkty klasyfikacyjne (pkle) zgodnie z regulaminem klasyfikacyjnym PZBS.
  9. Puchary otrzymują najlepsi dwaj zawodnicy, najlepsza zawodniczka oraz najlepszy zawodnik w kat. do 2 WK.
  10. Wyniki turniejów, punktacja długofalowa (Bitwa o Króla) oraz zdobywane punkty klasyfikacyjne (Wyścig PKLi) publikowane są na stronie internetowej sędziego Sławka Latały https://www.latala.pl
  11. Wszelkie odwołania, reklamacje od wyników będą przyjmowane do rozpoczęcia pierwszego turnieju następnego dnia.
  12. Obowiązuje zakaz otwarć blefowych i tzw. gry frywolnej (wątpliwości rozstrzygnie sędzia)
  13. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwa sędzia, którego decyzje są ostateczne.

Niechorze 2 sierpień-wrzesień 2022

Ośrodek Wczasowy ZACISZE Aleja Bursztynowa 33, 72-350 Niechorze

https://www.zaciszeniechorze.pl/

29.08.–08.09.

Sprawy organizacyjno-finansowe

Ceny (od osoby):

Budynek Zacisze 1 ul. Aleja Bursztynowa 33

Jedynki nr pokoju – 5, 105, 205 – 120 zł ,

Jedynki w innych pokojach – 150

Pokój studio dla 2 osób – 140

Pokój studio dla 3, 4 osób – 120

Inne pokoje dla 2 i więcej osób 120

Domki wjazd od ul. Świdnickiej

Nie ma jedynek

Dla 2, 3 osób – 130

Zaliczka w wysokości 200 zł do 10.08.22,

Za pobyt płacimy w dniu przyjazdu GOTÓWKĄ.

Ostatnie miejsca czekają. Zadzwoń do Zenka: 601 857 449


Harmonogram


Regulamin sportowy wczasów brydżowych „Karkonosze – Bałtyk”

  1. Turnieje odbywają się dwa razy dziennie w godzinach 14.30-17.45 oraz 19.00-22.15. Terminy rozgrywania mogą czasowo ulegać zmianie.
  2. Pierwszy turniej zazwyczaj odbywa się w dzień przyjazdu o godz. 19.00, ostatni w przeddzień odjazdu o godz. 14.30
  3. W każdym turnieju zostanie rozegranych 20-26 rozdań (liczba  rozdań może ulec zmianie, w zależności od potrzeb np. Pajączek).
  4. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł od zawodnika.
  5. Punktacja długofalowa tzw. Bitwa o Króla obejmuje wszystkie rozgrywane turnieju i jest obliczana wedle schematu:
    • indywiduel – pierwsze miejsce = liczba uczestników, dalsze miejsca -1,
    • pary – pierwsze miejsce = liczba uczestników x 2, dalsze miejsca -2,
    • teamy – pierwsze miejsce = liczba uczestników x 8 (turniej jest 2 razy dłuższy niż pary), dalsze miejsca – 8,
    • czołówka otrzymują bonusy w wysokości odpowiednio 5-3-1.
  6. Przy ustalaniu ostatecznego rezultatu Bitwy o Króla odejmuje się dwa najsłabsze wyniki zawodnika.
  7. Do klasyfikacji długofalowej nie będą zaliczani zawodnicy z par mający w sumie co
    najmniej 12 WK i grających ze sobą więcej niż połowa turniejów w turnusie oraz
    zawodnicy nie będący uczestnikami wczasów brydżowych.
  8. W turniejach przyznaje się punkty klasyfikacyjne (pkle) zgodnie z regulaminem klasyfikacyjnym PZBS.
  9. Puchary otrzymują najlepsi dwaj zawodnicy, najlepsza zawodniczka oraz najlepszy zawodnik w kat. do 2 WK.
  10. Wyniki turniejów, punktacja długofalowa (Bitwa o Króla) oraz zdobywane punkty klasyfikacyjne (Wyścig PKLi) publikowane są na stronie internetowej sędziego Sławka Latały https://www.latala.pl
  11. Wszelkie odwołania, reklamacje od wyników będą przyjmowane do rozpoczęcia pierwszego turnieju następnego dnia.
  12. Obowiązuje zakaz otwarć blefowych i tzw. gry frywolnej (wątpliwości rozstrzygnie sędzia)
  13. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwa sędzia, którego decyzje są ostateczne.

Niechorze 1-2022 – galeria zwycięzców

Para Królewska Niechorze czerwiec 2022

Elżbieta Lis – Tomasz Freitag (KB Zabobrze Jelenia Góra)


Zwycięzcy Niechorze czerwiec 2022

Zbyszek Sabała, Szef Zenek, Ela Lis, Tomek Freitag

Para Królewska i Szef

Szef i Nina Czaja-Kozioł


Turniej 18

Zenon Kaczmarek (TZBS Kalisz)

Zbigniew Sabała (PROSNA Kalisz)


Turniej 17

Anna Janiszewska (PIĄTEK Szczecin)

Tomasz Freitag (KB Zabobrze Jelenia Góra)


Turniej 15

Waldemar Kożuchowski (KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA)
Krzysztof Szygowski (Dolnośląski ZBS)


Turniej   14  16

Andrzej Biliński (KBS Kolejarz III Wrocław)

Bernard Jadczak (Erbud KS AZS Wratislavia IX WR)


Turniej 13

Doktorzy:

Krzysztof Wiesiołek (Platan Pleszew)

Krzysztof Szygowski (Dolnośląski ZBS)


Turniej 12

Anna Janiszewska (PIĄTEK Szczecin)
Zbigniew Sabała (PROSNA Kalisz)


Turniej 11

Ewa Neumann (Zorro22 Olsztyn)
Waldemar Kożuchowski (KS KM Import Jagiellonka Piła)


Turniej 10

Małgorzata Węglewska (Inwit)

Tadeusz Dziadykiewicz (IOR III Poznań)


Turniej 08

Sebastian Rawlik – Damian Mazurak

(MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB)


Turniej 07

Tomasz Freitag (KB Zabobrze Jelenia Góra)
Damian Mazurak (MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB)


Turniej   06  09

Ryszard Smejda (Miś Polski)

Wojciech Waszkowiak (MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB)


Turniej 05

Ryszard Wójtowicz – Bogdan Lipczak

(Wieluński Dom Kultury)


Turniej   03  06  09

Ryszard Smejda – Wojciech Waszkowiak

(MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB)


Turniej   02  04

Marian Nieznański (MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB)

Dariusz Sterniczuk (MOK Mońki) 


Turniej 01

Sebastian Rawlik – Wojciech Waszkowiak

(MOSiR Kostrzyn/ Fundacja ILB)

Niechorze 1 2022 wyniki

Harmonogram Niechorze 1     3-13 czerwca 2022

  Galeria zwycięzców         Bitwa o Króla         Wyścig PKLi

 

14.40

   19.00

        pią 03    

       01    

   sob 04

   02

  03

   nie 05

  04

  05

   pon 06

  06

  07

   wto 07

 08

  09

   śro 08

10

11

   czw 09

12

13

   pią 10

14

15

   sob 11

16

17

   nie 12

18

Regulamin sportowy wczasów brydżowych „Karkonosze – Bałtyk”

  1. Turnieje odbywają się dwa razy dziennie w godzinach 14.30-17.45 oraz 19.00-22.15. Terminy rozgrywania mogą czasowo ulegać zmianie.
  2. Pierwszy turniej zazwyczaj odbywa się w dzień przyjazdu o godz. 19.00, ostatni w przeddzień odjazdu o godz. 14.30
  3. W każdym turnieju zostanie rozegranych 20-26 rozdań (liczba  rozdań może ulec zmianie, w zależności od potrzeb np. Pajączek).
  4. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł od zawodnika.
  5. Punktacja długofalowa tzw. Bitwa o Króla obejmuje wszystkie rozgrywane turnieju i jest obliczana wedle schematu:
    • indywiduel – pierwsze miejsce = liczba uczestników, dalsze miejsca -1,
    • pary – pierwsze miejsce = liczba uczestników x 2, dalsze miejsca -2,
    • teamy – pierwsze miejsce = liczba uczestników x 8 (turniej jest 2 razy dłuższy niż pary), dalsze miejsca – 8,
    • czołówka otrzymują bonusy w wysokości odpowiednio 5-3-1.
  6. Przy ustalaniu ostatecznego rezultatu Bitwy o Króla odejmuje się dwa najsłabsze wyniki zawodnika.
  7. Do klasyfikacji długofalowej nie będą zaliczani zawodnicy z par mający w sumie co
    najmniej 12 WK i grających ze sobą więcej niż połowa turniejów w turnusie oraz
    zawodnicy nie będący uczestnikami wczasów brydżowych.
  8. W turniejach przyznaje się punkty klasyfikacyjne (pkle) zgodnie z regulaminem klasyfikacyjnym PZBS.
  9. Puchary otrzymują najlepsi dwaj zawodnicy, najlepsza zawodniczka oraz najlepszy zawodnik w kat. do 2 WK.
  10. Wyniki turniejów, punktacja długofalowa (Bitwa o Króla) oraz zdobywane punkty klasyfikacyjne (Wyścig PKLi) publikowane są na stronie internetowej sędziego Sławka Latały https://www.latala.pl
  11. Wszelkie odwołania, reklamacje od wyników będą przyjmowane do rozpoczęcia pierwszego turnieju następnego dnia.
  12. Obowiązuje zakaz otwarć blefowych i tzw. gry frywolnej (wątpliwości rozstrzygnie sędzia)
  13. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwa sędzia, którego decyzje są ostateczne.