Archiwum kategorii: Wyniki

NDM turnieje

Cykliczne cotygodniowe turnieje

w Nowym Dworze Mazowieckim

 zawsze w czwartek godz. 18:00

Pierwszy turniej 24 listopada

wpisowe 15 zł od zawodnika

  1. Wyniki na bieżąco na latala.pl

  2. Przewidziane szkolenia – tematy wykładów na życzenie zawodników

  3. Analiza rozdań rozegranych w turnieju – wyślij maila z prośbą o analizę licytacji, rozgrywki lub obrony na slawek@latala.pl

  4. Masz inne wątpliwości zadzwoń 501 162 924

Miejsce gry: Nowodworski Ośrodek Kultury

Paderewskiego 1a, Nowy Dwór Mazowiecki

(250 m od stacji PKP)

Inowrocław 2022

11 listopada    12 listopada

13 listopada    nr 1     nr 2     łącznie

Kasztanka – wyniki ogólnopolskie


Zwycięzcy Kasztanki w Inowrocławiu: 2. miejsce Lech Łaniewski – Roman Kowalkowski (TKB PAAK CHEMIK Bydgoszcz), zwycięzcy Jarosław Łakomy – Andrzej Grela [nieobecny] (BIN Aleksandrów Kujawski), 3. miejsce Jacek Piotrowski – Waldemar Warzała (Darles Santerm Gdańsk) oraz organizator Mityngu Józef Kurnik


Najlepsza para mikstowa Ewa i Roman Nowińscy (KJ Plast Bydgoszcz) oraz organizator Mityngu Józef Kurnik


Zwycięzcy turnieju GP 12 listopada Waldemar Wardzała – Jacek Piotrowski (Darles Santerm Gdańsk)


Zwycięzcy turnieju 13 listopada nr 1 Robert Mrukowski – Waldemar Zieliński (TKB PAAK CHEMIK Bydgoszcz)


Zwycięzcy turnieju 13 listopada nr 2 Jan Damazyn (FLOTA I Świnoujście) – Henryk Urbański (Wielkopolski ZBS)


Zwycięzcy długiej fali 13 listopada – miejsce 3. Jan Damazyn (FLOTA I Świnoujście) – Henryk Urbański (Wielkopolski ZBS), ex aequo miejsce 1. Robert Mrukowski – Waldemar Zieliński (TKB PAAK CHEMIK Bydgoszcz) oraz Grzegorz Rojewski – Robert Rychlicki (TENISPOINT CHEMIK Bydgoszcz)


Mityng Brydżowy w Inowrocławiu

11-13 listopada 2022

Honorowy patronat nad Mityngiem

Pan Ryszard Brejza – Prezydent Inowrocławia

Pani Wiesława Pawłowska – Starosta Powiatu Inowrocławskiego

Miejsce gry – Karczma Kujawska Cieślin 8b

Turnieje 4 x 10 rozdań, początek każdego turnieju – 10.00

po dwóch sesjach przerwa obiadowa.

Harmonogram

piątek, 11 listopada

Turniej z okazji odzyskania Niepodległości

Grand Prix Kujawsko-Pomorskiego Związku Brydża Sportowego na zapis maksymalny

sobota, 12 listopada

Grand Prix Kujawsko-Pomorskiego Związku Brydża Sportowego na zapis średni

niedziela, 13 listopada

Turniej o puchary Prezydenta Grand Prix Kujawsko-Pomorskiego Związku Brydża Sportowego na zapis maksymalny

Sprawy organizacyjne

Organizator Józef Kurnik – 601 933 019

a) Wpisowe od zawodnika do każdego turnieju

50 zł dla zawodników niebędących członkami PZBS

40 zł normalna dla członków PZBS

20 zł dla juniorów do lat 25

Nagrody zgodnie z regulaminem PZBS.

W każdym turnieju pierwsze trzy pary otrzymają puchary.

Dodatkowo dla najlepszej pary mikstowej oraz kobiecej – nagrody rzeczowe.

b) Karczma Kujawska przygotowała pakiety dla Mityngu – cena pokoju ze śniadaniem

jedynka – 140 zł

dwójka – 180 zł

trójka – 240 zł

obiad (3 zestawy do wyboru) – 30 zł

Recepcja hotelowa

telefony: 733 404 733, 52 353 20 95

e-mail: biuro@karczmakujawska.pl

strona: www.karczmakujawska.pl

 

1. Mistrzostwa Zakroczymia – galeria

Wyniki

1. Mistrzostwa Zakroczymia zorganizowane z okazji obchodów 600-lecia przyznania praw miejskich za nami.

Wprawdzie frekwencja, spowodowana kolizją z wieloma innymi brydżowymi imprezami, nie była najwyższa, niemniej uczestnicy turnieju byli zaskoczeni wspaniałą salą rozgrywek oraz cateringiem zapewniającym ciepłe i zimne przekąski, słodkości i napoje. Jeden z uczestników wchodząc na salę szepnął, Zakroczym umie zaskoczyć!!!

W imieniu Gminy Zakroczym zawodników powitali gospodarze imprezy

Artur Ciecierski – Burmistrz Zakroczymia

oraz Anna Dudziej – Dyrektorka Szkoły Podstawowej im. Pomnik Wdzięczności


Rozgrywki odbywały się pod czujnym okiem sędziego Arka Ciechomskiego

a same zawody przeprowadzone były szybko i sprawnie.


Na sali gry powitaliśmy m.in. mistrzów Europy i świata – Jolę Krogulską i Marka Szymanowskiego

oraz plejadę adeptów, mistrzów klubowych, krajowych i międzynarodowych tudzież arcymistrzów.


Migawki z rozgrywek


 

Zakończenie zawsze  cieszy zwycięzców

Puchary wręczał Burmistrz Zakroczymia Artur Ciecierski

Zwycięzcami 1. Mistrzostw Zakroczymia zostali Irena i Jan Chodorowscy

ale laureatów było dużo więcej

Gmina Zakroczym dziękuje uczestnikom i zaprasza za rok na kolejne mistrzostwa Zakroczymia

Podziękowania dla Krzysia Siwka za te wszystkie przepiękne zdjęcia

1. Mistrzostwa Zakroczymia 2022

Burmistrz Zakroczymia Artur Ciecierski

zaprasza na 

1. Mistrzostwa Zakroczymia w brydżu sportowym

z okazji 600-lecia nadania praw miejskich Zakroczymiowi

organizowane przez Gminę Zakroczym oraz Mazowiecki Związek Brydża Sportowego

29 października 2022

Miejsce gry: Szkoła Podstawowa im. Pomnik Wdzięczności w Zakroczymiu, ul. O. H. Koźmińskiego 63

Start: 11:00,  3 sesje po 10 rozdań, zakończenie: 15:45

Wpisowe od zawodnika:

normalne – 30 zł,

ulgowe dla juniorów – 20 zł

Nagrody: 100% wpisowego,

puchary dla pierwszych trzech par,

nagrody specjalne:
najlepsza par juniorska
najlepsza para mikstowa lub kobieca
najlepsza para powiatu nowodworskiego

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja par – link do rejestracji

Goniądz wyniki lipiec 2022

      Harmonogram Goniądz 18-23 lipca 2022

                                        Informacja

Galeria zwycięzców         Bitwa o Króla         Wyścig PKLi

  14.30  

   19.00

   pon 18 

      1

   wto 19

        2

      3

   śro 20

        4     

      5

   czw 21

        6 

      7

   pią 22

        8 

Huczne

zakończenie


Regulamin sportowy wczasów brydżowych „Brydż z Latawcem” 

  1. Turnieje odbywają się dwa razy dziennie w godzinach 14.30-17.45 oraz 19.00-22.15. Terminy rozgrywania mogą czasowo ulegać zmianie.
  2. Pierwszy turniej odbywa się w dzień przyjazdu o godz. 19.00, ostatni w przeddzień odjazdu o godz. 14.30
  3. W każdym turnieju zostanie rozegranych 20-26 rozdań (liczba  rozdań może ulec zmianie, w zależności od potrzeb np. Pajączek).
  4. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł od zawodnika.
  5. Punktacja długofalowa tzw. Bitwa o Króla obejmuje wszystkie rozgrywane turnieju i jest obliczana wedle schematu:
    • indywiduel – pierwsze miejsce = liczba uczestników, dalsze miejsca -1,
    • pary – pierwsze miejsce = liczba uczestników x 2, dalsze miejsca -2,
    • teamy – pierwsze miejsce = liczba uczestników x 8 (turniej jest 2 razy dłuższy niż pary), dalsze miejsca – 8,
    • czołówka otrzymują bonusy w wysokości odpowiednio 5-3-1.
  6. Przy ustalaniu ostatecznego rezultatu Bitwy o Króla odejmuje się jeden najsłabszy wynik zawodnika.
  7. Do klasyfikacji długofalowej nie będą zaliczani zawodnicy z par mający w sumie co najmniej 12 WK i grających ze sobą więcej niż połowa turniejów w turnusie.
  8. W turniejach przyznaje się punkty klasyfikacyjne (pkle) zgodnie z regulaminem klasyfikacyjnym PZBS.
  9. Puchary otrzymuje Para Królewska oraz najlepszy zawodnik w kat. do 2 WK.
  10. Wszelkie odwołania, reklamacje od wyników będą przyjmowane do rozpoczęcia pierwszego turnieju następnego dnia.
  11. Obowiązuje zakaz gry frywolnej (wątpliwości rozstrzygnie sędzia)

Szklarska Poręba 2022 informacje harmonogram regulamin


Harmonogram Szklarska Poręba 8-18 marca 2022

Zagraj z Arcymistrzem

Galeria zwycięzców         Bitwa o Króla         Wyścig PKLi

14.30

19.00

wto  8.03

01

śro  9.03

02

03

czw 10.03

04

05

pią 11.03

06 teamy

07 teamy

sob 12.03

08

09

nie 13.03

10

11

pon 14.03

12

13

wto 15.03

14

15 Pajączek

Pajączek ogólnopolski

śro 16.03

16

17

czw 17.03

18

Tańce, hulanki,

swawole  20.00-23.59

turnieje par 22-rozdaniowe i zgodnie z wolą większości uczestników tylko na maksy

*) 26 rozdań, początek 18.30 (kolacja wcześniej o pół godziny o 17.30)

Sprawy organizacyjne

  1. OW Halny ul. Partyzantów 15, 58-580 Szklarska Poręba
  2. Wczasy zaczynają się kolacją dnia 8.03. (wtorek, przyjazd do godz. 16.00) a kończą się śniadaniem 18.03. (10 noclegów).
  3. Posiłki – śniadanie g.9.00, obiad g.14,00, kolacja 18,00. Mogą ulec niewielkim zmianom.

  4. W przeddzień wyjazdu odbędzie się uroczysty wieczorek, na którym losujemy nagrody, oraz wręczane są puchary.

  5. Ceny od osoby:
  • Jedynka w pokoju 2-osobowym – 150 zł
  • Dwie osoby w pokoju 2-osobowym – 120 zł od osoby
  • Dwie osoby w pokoju typu studio (dwa pokoje, wspólna łazienka)  – 140 zł od osoby
  • Trzy osoby w pokoju typu studio – 120 zł od osoby

Zaliczka w wysokości 200 zł do 20.02.2022 na konto:

03 1560 0013 2497 6414 6000 0002

  1. Skrócenie pobytu wiąże się ze zwyżką ceny za dobę wg. poniższej tabelki
    Liczba dni Dodatkowo /zł
    10 i 9 0
    8 i 7 10
    6 i 5 20

    Za pobyt płacimy w dniu przyjazdu GOTÓWKĄ.

  2. Zawodnicy mieszkający poza Polską i mający aktualnie opłaconą składkę mają WK zgodne z adnotacją w Cezarze. Natomiast w przypadku braku aktualnie opłaconej składki traktowani są jako obcokrajowcy.
  3. Wszelkie aktualizacje informacji o wczasach publikowane są na stronie internetowej www.latala.pl
  4. W losowaniu nagród biorą udział wczasowicze przebywający na wczasach co najmniej 7 dni.
  5. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem. Należy pytać o inne wyposażenie (ręczniki, czajniki, itp.)
  6. Na prośbę uczestnika zgłoszoną w czasie pobytu na wczasach, właściciel ośrodka wczasowego wystawia fakturę za pobyt.
  7. Obowiązują zasady przyjęte przez Polski Związek Brydża Sportowego dotyczące wymagań dla zawodników biorących udział w rozgrywkach (linki tutaj, tutaj i tutaj) oraz przestrzeganie przepisów sanitarnych i obostrzeń związanych z Covid-19 każdorazowo ogłaszanych dla danego okresu.
  8. Dodatkową atrakcją tegorocznych wczasów będzie możliwość zagrania z arcymistrzem światowym, jednym z najlepszych graczy wszech czasów – Cezarym Balickim. Szczegóły tutaj.

Regulamin sportowy wczasów brydżowych „Karkonosze – Bałtyk”

  1. Turnieje odbywają się dwa razy dziennie w godzinach 14.30-17.45 oraz 19.00-22.15. Terminy rozgrywania mogą czasowo ulegać zmianie.
  2. Pierwszy turniej zazwyczaj odbywa się w dzień przyjazdu o godz. 19.00, ostatni w przeddzień odjazdu o godz. 14.30
  3. W każdym turnieju zostanie rozegranych 20-26 rozdań (liczba  rozdań może ulec zmianie, w zależności od potrzeb np. Pajączek).
  4. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł od zawodnika.
  5. Punktacja długofalowa tzw. Bitwa o Króla obejmuje wszystkie rozgrywane turnieju i jest obliczana wedle schematu:
    • indywiduel – pierwsze miejsce = liczba uczestników, dalsze miejsca -1,
    • pary – pierwsze miejsce = liczba uczestników x 2, dalsze miejsca -2,
    • teamy – pierwsze miejsce = liczba uczestników x 8 (turniej jest 2 razy dłuższy niż pary), dalsze miejsca – 8,
    • czołówka otrzymują bonusy w wysokości odpowiednio 5-3-1.
  6. Przy ustalaniu ostatecznego rezultatu Bitwy o Króla odejmuje się dwa najsłabsze wyniki zawodnika.
  7. Do klasyfikacji długofalowej nie będą zaliczani zawodnicy z par mający w sumie co najmniej 10 WK i grających ze sobą więcej niż połowa turniejów w turnusie.
  8. W turniejach przyznaje się punkty klasyfikacyjne (pkle) zgodnie z regulaminem klasyfikacyjnym PZBS.
  9. Puchary otrzymują najlepsi dwaj zawodnicy, najlepsza zawodniczka oraz najlepszy zawodnik w kat. do 2 WK.
  10. Wyniki turniejów, punktacja długofalowa (Bitwa o Króla) oraz zdobywane punkty klasyfikacyjne (Wyścig PKLi) publikowane są na stronie internetowej sędziego Sławka Latały https://www.latala.pl
  11. Wszelkie odwołania, reklamacje od wyników będą przyjmowane do rozpoczęcia pierwszego turnieju następnego dnia.
  12. Obowiązuje zakaz otwarć blefowych i tzw. gry frywolnej (wątpliwości rozstrzygnie sędzia)
  13. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwa sędzia, którego decyzje są ostateczne.

Ośrodek Wypoczynkowy „Halny” jest miejscem gdzie możecie Państwo wspaniale odpocząć od zgiełku dużych miast i skorzystać z wielu atrakcji regionu oraz tras turystycznych, rowerowych i narciarskich położonych w bezpośrednim sąsiedztwie. Jest jednym z nielicznych obiektów posiadających tak wyjątkową lokalizację, dużą działkę boisko do gier zespołowych, salę dyskotekową, stołówkę, miejsce na ognisko, plac zabaw i sale do ćwiczeń.

Przepiękna Szklarska Poręba w króciutkim filmiku http://www.halny.wszklarskiej.pl/filmy.htm

Wszelkich informacji udziela Zenek Kaczmarek tel. 601 857 449.

Proszę dzwonić praktycznie o dowolnej porze

8. Dobroczynność i Brydż

Szanowni Państwo,

Fundacja Prometeusz dla Seniorów już po raz ósmy organizuje charytatywny turniej brydżowy, z którego dochód w całości przeznaczany jest na cele statutowe, a te są bardzo szczytne – pomagamy ludziom starszym, którym często po zapłaceniu czynszu brakuje pieniędzy na lekarstwa a nawet na jedzenie.

Ci potrzebujący starsi ludzie, często osamotnieni, czekają na Waszą pomoc

Ósma edycja będzie nietypowa z oczywistych względów i rozgrywki, dzięki platformie BBO, odbędą się on-line.

Poniżej znajdziecie Państwo wszystkie dane dotyczące zapisów, ale również – dla wygody – można zgłosić się bezpośrednio do mnie: 501 162 924, slawek@latala.pl.

Dla potencjalnych uczestników, którzy wyrażają chęć wzięcia udziału w naszym turnieju z tak szczytnym celem, a nie są jeszcze zarejestrowani na BBO podaję również instrukcję.

Gram na BBO_instrukcja.

 

 

Pula 2020 winners


The best player of 58,5 Pula Bridge Festival

Eva Poppe (The Netherlands)


14 – 11.09. Friday 20.00

Winners: Piotr Trębski – Ireneusz Głowacki (Poland)

2nd place: Borna Cicvarić – Jurica Maričić (Croatia)

3rd place: Tomislav Šašek – Sandra Havliček (Croatia)

4th place: Eloïse Lafourcade – Jean-Pierre Lafourcade (Belgium)


13 – 11.09. Friday 15.00

Winners: Srđan Katušić – Ivan Bilušić (Croatia)

3rd place: Tomasz Paluchowski – Grzegorz Superson (Poland)


11 – 10.09. Thursday 20.00

Winners: Ines Meersman – Wouter Van den Hove (Belgium)

2nd place: Matko Ferenca – Tomislav Šašek (Croatia)

3rd place: Burcu Üsküp De Roos – Steve De Roos (Belgium)

4th place: Piotr Trębski – Ireneusz Głowacki (Poland)

5th place: Sandra Havliček – Mate Meštrić (Croatia)


10 – 10.09. Thursday 15.00

Winners: Frank Dethlefsen – Bernhard Straeter (Germany)

3rd place: Ines Meersman – Wouter Van den Hove (Belgium)


09 – 10.09. Thursday 10.00

Team INTERNATIONAL

Frank Dethlefsen, Cisca Vorselman, Koen Poppe, Ivan Bilušić


08 – 9.09. Wednesday 20.00

Winners    Steve De Roos – Nic Van den Bergh (Belgium)

2nd place: Nikander Kuszewski – Tadeusz Sobota (Poland)

3rd place: Tomasz Paluchowski – Grzegorz Superson

5th place: Anke Van den Bergh – Burcu Üsküp De Roos


07 – 9.09. Wednesday 15.00 for total results click „ukupno”

Winners:   Hubert Urban – Nikander Kuszewski (Poland)


06 – 9.09. Wednesday 10.00 for total results click „ukupno”

Winners: Pär Ol-Mårs – Stefan Ekman (Sweden)


05 – 8.09. Tuesday 20.00

Winners:  Frank Dethlefsen – Bernhard Straeter (Germany)

2nd place:  Eva Poppe – Robbie de Koster

 4th place: Marek Jaworski – Andrzej Dudzik


04 – 8.09. Tuesday 15.00

Winners:  Dominique Stuyck – Samuel Bahbout (Belgium)

2nd place:  Eva Poppe – Robbie de Koster


03 – 8.09. Tuesday 10.00 for total results click „ukupno”

Winners: Cisca Vorselman – Koen Poppe (The Netherlands)


ex aequo winners – 02 – 7.09. Monday 20.00

Winners: Anke Van den Bergh – Nic Van den Bergh (Belgium)


Winners: Stephanie Plath – Daniel Josch (Germany)

Winners: Anke Van den Bergh – Nic Van den Bergh (Belgium),

Stephanie Plath – Daniel Josch (Germany)

3rd place: Tomasz Paluchowski – Grzegorz Superson (Poland)


01 – 7.09. Monday 15.00

Winners: Pär Ol-Mårs – Stefan Ekman (Sweden)

runners up:  Maja Żabierek – Hubert Urban (Poland)

Pula 2020 fotoreportaż

day 6, 11.09


day 5-6, 10-11.09


day 3-4, 8-9.09


day 2, 7.09


day 1, 6.09

Pula 2020 harmonogram, wyniki

na dole wyników na bieżąco jest klawisz zielony „Refresh” i należy go kliknąć coby odświeżyć wyniki,

przy niektórych wynikach należy kliknąć „ukupno” – wyniki końcowe

10.00

15.00

20.00

7.09. pon

01 maksy

02 impy

8.09. wto

03 maksy

04 impy

05 maksy

9.09. śro

06 maksy

07 maksy

08 impy

10.09. czw

09 match

10 impy

11 maksy

11.09. pią

12 match

13 maksy

14 impy