Archiwa tagu: Nowa Królowa Karkonoszy

Karpacz 2023

Karpacz – Hotel Nowa Królowa Karkonoszy

Ul. Konstytucji 3-go Maja 22

Termin – 01.10 – 10.10.2023/ 9 noclegów

Wszystkie pokoje wyposażone są w balkon, łazienkę z prysznicem, Internet, telewizor, czajnik elektryczny oraz jeden ręcznik na osobę.

Wyżywienie; śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany.

Cena od osoby 140 zł za dobę w pokoju dwuosobowym

za jedynki i apartamenty +30 zł

Nowa Królowa Karkonoszy to odnowiony i komfortowy obiekt w centrum Karpacza. Na terenie obiektu znajduje się duża sala 300 m2 wyłącznie do naszej dyspozycji.

Piękny kurort z wieloma atrakcjami przyciąga turystów nie tylko z Polski.

Koszt parkingu wynosi: 0 zł/doba, brak opłaty klimatycznej. Za pieska też nie płacimy.

Doba zaczyna się od kolacji i kończy śniadaniem

Przyjazd godz. 16:00, wyjazd godz. 10:00


Zaliczki należy wpłacać dwa miesiące przed terminem wczasów w wys. 200 zł od osoby na konto Zenon Kaczmarek Nr 03 1560 0013 2497 6414 6000 0002

Karpacz 22 galeria

Para Królewska

zdjęcie niebawem

para królewska


Turniej 18 pożegnalny

Jarosław Łakomy (BIN Aleksandrów Kujawski)

Jerzy Kurzawski (Lambda Toruń)


Turniej 17

Józef Żarski – Ryszard Boberski (Lubuski ZBS)


Turniej 16

Zofia Diakowska (Dolnośląski ZBS)

Waldemar Kożuchowski (KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA)


Turniej 15

Jarosław Łakomy (BIN Aleksandrów Kujawski)

Jerzy Kurzawski (Lambda Toruń)


Turniej 13

Sebastian Rawlik – Wojciech Waszkowiak (MOSIR KOSTRZYN/O)


Turniej 12

Waldemar Kożuchowski (KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA)

Stanisław Ciach (WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń)


Turniej 10

Wojciech Kaniewski (IOR 3 Poznań)

Zygfryd Banecki (jedna lepiej)


Turniej 9

Wojciech Waszkowiak (MOSIR KOSTRZYN/O)

Jarosław Łakomy (BIN Aleksandrów Kujawski)


Turniej 8 ex aequo

Krystyna i Piotr Dudek (Lubuski ZBS)

Grzegorz Kujawiński (Rokitnica Gdańsk)

Stanisław Ciach (WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń)


Turniej 7 Pajączek

Józef Kurnik (ZNICZ Rojewo) – Jerzy Kurzawski (Lambda Toruń)


Turniej   6    11    14

Damian Mazurak – Sebastian Rawlik (MOSIR KOSTRZYN/O)


Turniej 5 Pajączek

Zofia Diakowska (Dolnośląski ZBS) – Krzysztof Galubiński (Na Dobrej Poznań)


Turniej 4

Jarosław Łakomy (BIN Aleksandrów Kujawski)

Tomasz Freitag (KB Zabobrze Jelenia Góra)


Turniej 3

Barbara Boruta (Chaos Poznań) – Grzegorz Kujawiński (Rokitnica Gdańsk)


Turniej 2

Wojciech Waszkowiak – Damian Mazurak (MOSIR KOSTRZYN/O)


Turniej 1

Jerzy Wilczek (Łódzki ZBS) – Grzegorz Kujawiński (Rokitnica Gdańsk)