Archiwa tagu: Karkonosze

Karpacz 2024 harmonogram

                    Harmonogram     

   Informacje    Bitwa o Króla     Wyścig PKLi      Galeria zwycięzców     Fotoreportaż

14:30

19:00

śro 6.03

 01 

czw 7.03

 02 

 03 

pią 8.03

 04 

 05 

sob 9.03

 06 

 07 

nie 10.03

 08 

 09 

pon 11.03

 10 

 11 

wto 12.03

 12 

 13 

śro 13.03

 14 

 15 

czw 14.03

 16 

 17 

pią 15.03

 18 

Bal Królewski

Przesieka 2024

Hotel Złoty Widok

ul. Kręta 3

17-27.09

Świetnie położony pensjonat z cudownym widokiem na Śnieżkę i
Śnieżne kotły, połączenie wielu szlaków turystycznych. Obok wodospad Podgórnej. Wspaniała atmosfera za sprawą empatycznego właściciela.

Miejsc ok. 50. Cena 190 zł. Trzy posiłki, granie w dobrych warunkach. W budynku 28 miejsc. Pozostałe zamieszkanie w nowych domkach przy budynku. Nie płacimy za parking i pieski.

Pokoje wyposażone w czajniki, ręczniki i łazienki z prysznicami. Jedzenie ekologiczne, produkty tylko od miejscowych rolników.

Za pobyt płacimy w dniu przyjazdu GOTÓWKĄ.
Zaliczki należy wpłacać dwa miesiące przed terminem wczasów 300 zł od osoby na konto Zenon Kaczmarek nr 97 1050 1054 1000 0097 8743 0017.

Niewpłacenie zaliczki w terminie powoduje utratę rezerwacji. Termin zwrotu zaliczek kończy się 2 tygodnie przed początkiem wczasów niezależnie od powodów rezygnacji.

Karpacz 2024

 Hotel Nowa Królowa Karkonoszy

ul. Konstytucji 3-go Maja 22

06-16.03 (10 noclegów)
27.09 – 6.10 (10 noclegów)

W każdym pokoju jest, łazienka z prysznicem, Internet, telewizor, czajnik elektryczny oraz jeden ręcznik na osobę.
Wyżywienie; śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany.

Cena od osoby 160 zł za dobę w pokoju dwuosobowym
za jedynki 30 zł. i pokoje studio 20 zł .

Nowa Królowa Karkonoszy to odnawiany obiekt w centrum Karpacza.
Na terenie obiektu znajduje się duża sala 300 m2 wyłącznie do naszej dyspozycji.
Piękny kurort z wieloma atrakcjami przyciąga turystów nie tylko z Polski.
Ze względu na dłuższy pobyt mniej więcej w połowie wczasów będzie dzień wolny od brydża. W przeddzień wyjazdu odbędzie się wieczorek pożegnalny z wręczeniem pucharów.

Nie płacimy za parking,  opłatę klimatyczną i za pieska.

Pobyt zaczyna się od kolacji i kończy śniadaniem

Przyjazd godz. 15:00, wyjazd godz. 10:00

Za pobyt płacimy w dniu przyjazdu GOTÓWKĄ

Zaliczki należy wpłacać dwa miesiące przed terminem wczasów w wys. 300 zł od osoby na konto Zenon Kaczmarek  nr 97 1050 1054 1000 0097 8743 0017.

Niewpłacenie zaliczki w terminie powoduje utratę rezerwacji. Termin zwrotu zaliczek kończy się 2 tygodnie przed początkiem wczasów, niezależnie od powodów rezygnacji.

Zenek Kaczmarek telefon 601 857 449 lub e-mail: zenko49@wp.pl.

Karpacz 2023 harmonogram

                                          Harmonogram     

   Informacje    Bitwa o Króla     Wyścig PKLi      Galeria zwycięzców 

14:30

19:00

nie 1.10

 01 

pon 2.10

 02 

 03 pajączek 

wto 3.10

 04 

 05 

śro 4.10

 06

 07 

czw 5.10

 08 

 09 pajączek 

pią 6.10

 10 

 11 

sob 7.10

 12 

 13 

nie 8.10

 14 

 15 

pon 9.10

 16 

Bal Królewski

Karpacz 2023 galeria

Para Królewska

Barbara Boruta (Chaos Poznań) – Stanisław Stachlewski (GSM GROMIL)


 Zwycięzcy wczasów – Karpacz 2023 

Barbara Boruta (Chaos Poznań), Stanisław Stachlewski (GSM GROMIL), Ewa Teter (TZBS Kalisz) i nad wszystkimi Szef Zenek


 16 pożegnalny 

Marian Nieznański – Stanisław Kotas (MOSIR Kostrzyn nad Odrą)


 15 

Ela Lis – Tomek Treitag (Klub Brydżowy ZABOBRZE I)


 14 

Zofia Diakowska (BKB II POGROM Bolesławiec) – Maria Kowal (Kuźnia Skoki)


 13 

Ela Lis (Klub Brydżowy ZABOBRZE I) – Stanisław Kotas (MOSIR Kostrzyn nad Odrą)

Zenek Kaczmarek (TZBS Kalisz) – Stanisław Stachlewski (GSM GROMIL)


 12 

Zbyszek Sabała (Prosna Kalisz) – Zenek Kaczmarek (TZBS Kalisz)


 11 

Zofia Diakowska (BKB III Bolesławiec) – Edward Sajkowski (Lubuski ZBS)


 10 

Wojtek Waszkowiak – Seba Rawlik (MOSIR Kostrzyn nad Odrą)


 09 Pajączek 

Seba Rawlik – Damian Mazurak (MOSIR Kostrzyn nad Odrą)


 08 

Krystyna i Piotr Dudek (Lubuski Związek Brydża Sportowego)


 07 

Barbara Soroko – Edward Sajkowski (Lubuski Związek Brydża Sportowego)


 06 

Seba Rawlik – Damian Mazurak (MOSIR Kostrzyn nad Odrą)


 05 

Seba Rawlik – Stanisław Kotas (MOSIR Kostrzyn nad Odrą)


 04 

Stanisław Stachlewski (GSM GROMIL) – Zbigniew Sabała (Prosna Kalisz)


 03 Pajączek 

Seba Rawlik – Damian Mazurak (MOSIR Kostrzyn nad Odrą)


 02 

Maria i Jerzy Knapik (USA)


 01

Ryszard Wójtowicz – Bogdan Lipczak (Wieluński Dom Kultury WIELUŃ)

Przesieka 2023 galeria

 Zwycięzcy i organizatorzy Przesieki 2023 

Zbyszek Sabała – sędzia, Jolanta Wagner – zwycięzca popularny, Bożena Budnika – zwyciężczyni, Piotr Stefanów – zwycięzca, nad wszystkim Szef czyli Zenek Kaczmarek


Sędzia, Szef i Zwycięzca


 17 

Eugenia i Piotr Stefanów


 16 

Piotr Stefanów – Zbyszek Sabała


 15 

Ryszard Boberski – Tomasz Dorobek


 14 

Eugenia i Piotr Stefanów


 13 

Maria i Jerzy Knapik i oczywiście Kuń 🙂


 12 

Zenek Kaczmarek – Zbyszek Sabała  … i Kuń zwycięzca 🙂


 11 

Bożena Budnik – Krzysztof Wiesiołek … i Kuń jak się patrzy


 10 

Lidia Chłąd – Wiesio Andruk …i Kuń 🙂


 09 

Bożena Budnik – Witold Szczepaniak … i Kuń 🙂


 08 

Barbara Podgórska – Witold Szczepaniak  … Kuń tym razem słabiutko 🙂


 07 

Jolanta Wagner – Bogdan Białoszyński … Kuń beznadziejny 🙂


 06 

Piotr Stefanów – Krzysztof Wiesiołek  … i Kuń 🙂


 05 

Bożena Budnik – Zbyszek Sabała … i Kuń 🙂


 04 

Jolanta Wagner – Krzysztof Wiesiołek  … Kuń a fe 🙂


 03 

Ela Lis, Tomek Freitag, Witold Szczepaniak, Tomek Dorobek, a Kuń???


 02 

Bogdan Białoszyński – Zbyszek Sabała …i Kuń 🙂


 01 

Bożena Budnik – Zbyszek Sabała … i Kuń 🙂

Galeria zwycięzców Szklarska 2023

Król Stachu I Ciachu i jego podwładni


Para Królewska

Barbara Boruta (Chaos Poznań)

Stanisław Ciach ((Wieluński Dom Kultury Wieluń)


Zwycięzcy

Jerzy Węglarz (PAB Poznań)

Barbara Boruta (Chaos Poznań)

Stanisław Ciach ((Wieluński Dom Kultury Wieluń)


Turniej 16 pożegnalny

Grażyna Jaskulska (Kajakowa)

Marek Jaroszkiewicz (Trójka Warszawa)


Turniej 15

Zbigniew Sabała (Prosna Kalisz)

Marian Nieznański (MOSiR Kostrzyn nad Odrą)


Turniej 14

Zbigniew Sabała (Prosna Kalisz)

Tomasz Dorobek (OKBS Progress Ostrzeszów)


Turniej 13

Ryszard Wójtowicz – Stanisław Ciach (Wieluński Dom Kultury Wieluń)


Turniej 12

Zenon Kaczmarek (TZBS)

Tomasz Dorobek (OKBS Progress Ostrzeszów)


Turniej 11

Damian Mazurak (MOSIR Kostrzyn nad Odrą)

Zbigniew Sabała (PROSNA Kalisz)


Turniej 10

Barbara Boruta (Chaos Poznań)

Andrzej Biliński (KBS Kolejarz III Wrocław)


Turniej 9

Stanisław Ciach – Ryszard Wójtowicz  (Wieluński Dom Kultury Wieluń)


Turniej 8 indywiduel

Damian Mazurak (MOSIR Kostrzyn nad Odrą)


Turniej 7

Stanisław Ciach – Ryszard Wójtowicz (Wieluński Dom Kultury Wieluń)


Turniej 6

Damian Mazurak (MOSIR Kostrzyn nad Odrą)

Zenon Kaczmarek (TZBS)


Turniej 5

Adam Talarczyk (Karo Poznań) – Jerzy Dyć (Lubelski ZBS)


Turniej 4

Marian Nieznański – Stanisław Kotas (MOSiR Kostrzyn nad Odrą)


Turniej 3 Pajączek

Jerzy Dyć (Lubelski ZBS) – Roman Kowal (Kuźnia Boduszewo)


Turniej 2

Krystyna i Piotr Dudek (Lubuski ZBS)


Turniej 1

Anna Kołłątaj (AMATORKI I AMATORZY II)
Grzegorz Niewiarowski (DRAWNO)

Szklarska Poręba harmonogram 2023

       Harmonogram            Informacja

 Galeria zwycięzców         Bitwa o Króla         Wyścig PKLi

  14.30

   19.00

   nie   5.03

   01   

   pon  6.03

   02   

   03 Pajączek   

   wto  7.03

   04   

   05   

   śro   8.03

   06   

   07   

   czw  9.03

   08 indywiduel

   09   

   pią 10.03

   10 

   11   

   sob 11.03

   12 

   13   

   nie 12.03

   14   

   15   

   pon 13.03

   16   

   

Regulamin sportowy wczasów brydżowych „Karkonosze – Bałtyk”

  1. Turnieje odbywają się dwa razy dziennie w godzinach 14.30-17.45 oraz 19.00-22.15. Terminy rozgrywania mogą czasowo ulegać zmianie.
  2. Pierwszy turniej zazwyczaj odbywa się w dzień przyjazdu o godz. 19.00, ostatni w przeddzień odjazdu o godz. 14.30.
  3. W każdym turnieju zostanie rozegranych 20-26 rozdań (liczba  rozdań może ulec zmianie, w zależności od potrzeb np. Pajączek).
  4. Wpisowe do turnieju wynosi 10 zł od zawodnika.
  5. Punktacja długofalowa tzw. Bitwa o Króla obejmuje wszystkie rozgrywane turnieju i jest obliczana wedle schematu:
    • indywiduel – pierwsze miejsce = liczba uczestników, dalsze miejsca -1,
    • pary – pierwsze miejsce = liczba uczestników x 2, dalsze miejsca -2,
    • teamy – pierwsze miejsce = liczba uczestników x 8 (turniej jest 2 razy dłuższy niż pary), dalsze miejsca – 8,
    • czołówka otrzymują bonusy w wysokości odpowiednio 5-3-1.
  6. Przy ustalaniu ostatecznego rezultatu Bitwy o Króla odejmuje się dwa najsłabsze wyniki zawodnika.
  7. Do klasyfikacji długofalowej nie będą zaliczani zawodnicy z par mający w sumie co
    najmniej 12 WK i grających ze sobą więcej niż połowa turniejów w turnusie oraz
    zawodnicy nie będący uczestnikami wczasów brydżowych.
  8. W turniejach przyznaje się punkty klasyfikacyjne (pkle) zgodnie z regulaminem klasyfikacyjnym PZBS.
  9. Puchar otrzyma najlepszy zawodnik.
  10. Wyniki turniejów, punktacja długofalowa (Bitwa o Króla) oraz zdobywane punkty klasyfikacyjne (Wyścig PKLi) publikowane są na stronie internetowej sędziego Sławka Latały https://www.latala.pl
  11. Wszelkie odwołania, reklamacje od wyników będą przyjmowane do rozpoczęcia pierwszego turnieju następnego dnia.
  12. Obowiązuje zakaz otwarć blefowych i tzw. gry frywolnej (wątpliwości rozstrzygnie sędzia)
  13. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwa sędzia, którego decyzje są ostateczne.

Karpacz 2023

Karpacz – Hotel Nowa Królowa Karkonoszy

Ul. Konstytucji 3-go Maja 22

Termin – 01.10 – 10.10.2023/ 9 noclegów 

 Harmonogram 

Wszystkie pokoje wyposażone są w balkon, łazienkę z prysznicem, Internet, telewizor, czajnik elektryczny oraz jeden ręcznik na osobę.

Wyżywienie; śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany.

Cena od osoby 140 zł za dobę w pokoju dwuosobowym

za jedynki i apartamenty +30 zł

Nowa Królowa Karkonoszy to odnowiony i komfortowy obiekt w centrum Karpacza. Na terenie obiektu znajduje się duża sala 300 m2 wyłącznie do naszej dyspozycji.

Piękny kurort z wieloma atrakcjami przyciąga turystów nie tylko z Polski.

Koszt parkingu wynosi: 0 zł/doba, brak opłaty klimatycznej. Za pieska też nie płacimy.

Doba zaczyna się od kolacji i kończy śniadaniem

Przyjazd godz. 16:00, wyjazd godz. 10:00


Zaliczki należy wpłacać dwa miesiące przed terminem wczasów w wys. 200 zł od osoby na konto Zenon Kaczmarek Nr 97 1050 1054 1000 0097 8743 0017

Karpacz 22 galeria

Para Królewska

zdjęcie niebawem

para królewska


Turniej 18 pożegnalny

Jarosław Łakomy (BIN Aleksandrów Kujawski)

Jerzy Kurzawski (Lambda Toruń)


Turniej 17

Józef Żarski – Ryszard Boberski (Lubuski ZBS)


Turniej 16

Zofia Diakowska (Dolnośląski ZBS)

Waldemar Kożuchowski (KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA)


Turniej 15

Jarosław Łakomy (BIN Aleksandrów Kujawski)

Jerzy Kurzawski (Lambda Toruń)


Turniej 13

Sebastian Rawlik – Wojciech Waszkowiak (MOSIR KOSTRZYN/O)


Turniej 12

Waldemar Kożuchowski (KS KM IMPORT JAGIELLONKA PIŁA)

Stanisław Ciach (WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń)


Turniej 10

Wojciech Kaniewski (IOR 3 Poznań)

Zygfryd Banecki (jedna lepiej)


Turniej 9

Wojciech Waszkowiak (MOSIR KOSTRZYN/O)

Jarosław Łakomy (BIN Aleksandrów Kujawski)


Turniej 8 ex aequo

Krystyna i Piotr Dudek (Lubuski ZBS)

Grzegorz Kujawiński (Rokitnica Gdańsk)

Stanisław Ciach (WIELUŃSKI DOM KULTURY Wieluń)


Turniej 7 Pajączek

Józef Kurnik (ZNICZ Rojewo) – Jerzy Kurzawski (Lambda Toruń)


Turniej   6    11    14

Damian Mazurak – Sebastian Rawlik (MOSIR KOSTRZYN/O)


Turniej 5 Pajączek

Zofia Diakowska (Dolnośląski ZBS) – Krzysztof Galubiński (Na Dobrej Poznań)


Turniej 4

Jarosław Łakomy (BIN Aleksandrów Kujawski)

Tomasz Freitag (KB Zabobrze Jelenia Góra)


Turniej 3

Barbara Boruta (Chaos Poznań) – Grzegorz Kujawiński (Rokitnica Gdańsk)


Turniej 2

Wojciech Waszkowiak – Damian Mazurak (MOSIR KOSTRZYN/O)


Turniej 1

Jerzy Wilczek (Łódzki ZBS) – Grzegorz Kujawiński (Rokitnica Gdańsk)