Podlaskie teamy 22-23.09.2018 – fotoreportaż

wyniki

Dzień 2, ceremonia zakończenia

Na zwycięzców czekały puchary i nagrody

które trafiły do zwycięzców obu finałów

Od lewej: Kamil Sawwa, Igor Kravchenko, Alexander Nekhoroshev, Prezes Podlaskiego ZBS Adam Szempliński, Wojciech Jabłoński, Bogdan Zakrzewski, Jacek Pióro, Tomasz Zaleski, Krzysztof Krajewski

_______________________________

Nagrody rzeczowe trafiły w ręce najmłodszych uczestników, na zdjęciu z Prezesem Adam Szemplińskim

a warto zwrócić uwagę na zawodnika trzeciego z lewej, która wprawdzie nie gra jeszcze w brydża, ale liczy już punkty jak szatan, co wróży mu karierę i w brydżu i w biznesie. Maciek Sprzęczka lat 5!!! (w turnieju był moim asystentem) jest rodzonym bratem Michała Sprzęczki (pierwszy z prawej), którego prezentowałem wcześniej.

____________________________

Dzień 2, młodzież w natarciu (już niebawem)

Niewątpliwym przebojem turnieju teamów był udział drużyny, która w sumie ma … 44 lata, więc większość pozostałych uczestników była starsza od całego ich teamu. Poniżej prezentacja ich sylwetek przy stole oraz gratulacje dla szkół, które wspierają naukę najlepszej gry umysłowej świata, że zacytuję Billa Gatesa.

Dzień 2, finały

W finale klasą samą dla siebie był połówka Hetmana (bo chyba należy czytać ich nazwę – Hetman 1/2), która w białorusko-polskim składzie zostawiła w pobitym polu pięciu pozostałych finalistów.

__________________________________

Jednym z najzagorzalszych kibiców była Mela, sympatyczna suczka kapitana Doliny Narwi Krzysztofa Krajewskiego. Mimo dopingu suczki-kibicki łomżyńska drużyna nie awansowała do finału A, ale za to z nieludzką przewagą wygrała finał B.

Dzień 1, najstarszy – najmłodszy

Dlaczego nasza królewska gra jest taka wspaniała? Między innymi dlatego, że niemal każdy może zagrać przeciwko każdemu bez względu na płeć, wiek, rasę, etc. Z naszego turnieju prezentujemy dwóch zawodników, których dzieli „tylko” …71 lat.

Pan Jan Ciulkin z drużyny Kontri Białystok jest 80-letnim nestorem z przebogatą karierą brydżową a na drugim biegunie jest Michał Sprzęczka lat 9 (słownie dziewięć) uczeń Szkoły Magellana z podwarszawskiego Mysiadła, a sukcesy dopiero przed nim. Jego nauczycielem jest Jarek Kostrzewa, spod którego ręki wyszło już kilku mistrzów Europy.

Dzień 1, eliminacje

15 teamów wystartowało w Podlaskim turnieju.

W pierwszym dniu rozegrano 9 meczów, do finału awansuje pierwsza szóstka, a pozostałe teamy zagrają finał B na dochodzenie

Dodaj komentarz