fotorelacja – liga podlaska – zjazd1


Gospodarzem 3. Ligi Podlaskiej jest Stowarzyszenie ATU w Kleosinie, a rozgrywki odbywają się pod egidą białostockich władz, co podkreślił, inaugurując sezon 2019-20, prezes Podlaskiego Związku Brydża Brydżowego Adam Szempliński.


Młodzież w natarciu

Cechą charakterystyczną ligi podlaskiej jest liczny udział młodzieży, co znakomicie rokuje rozwojowi brydża w regionie i jest wspaniałym przykładem dla środowisk, które do tej pory nie miały zbytnich sukcesów w propagowaniu brydża pośród młodzieży.

Relację rozpocznę, a jakże, od prezentacji mistrzyń Polski w kategorii U-15 Sylwii Burzyńskiej i Natalii Szoki, które zaledwie przed tygodniem zdobyły ten zaszczytny tytuł, a wyniki mistrzostw tutaj.

Sukces ma wielu ojców, ale tym razem splendor musi spaść na nauczycielkę i mentorkę białostockiej młodzieży, która od kilku lat, jak widać z sukcesem, zaangażowała się w edukację obecnych i przyszłych brydżowych mistrzów.

Halina PerkowskaŁomżyńska Szkoła Krzysztofa Krajewskiego

Zaangażowanie Krzysztofa jest godne polecenia wszystkim nauczycielom i wychowawcom młodzieży. Krzysztof lwią część wolnego czasu poświęca edukacji swoich wychowanków.


Krzysztof zezwolił mi na publikację poniższych zdjęć ilustrujących jego poziom zaangażowania w przygotowanie zespołu do walki o tytuły.

Po prostu tzw. „bezpośrednie przygotowanie startowe” skutkowało 3-dniowym niedospaniem, a niedostatek snu trzeba było uzupełnić po rozpoczęciu zawodów.

Krzysiowi sekunduje wierny kibic drużyny, sympatyczna suczka Mela

Dodaj komentarz