Miesięczne archiwum: Wrzesień 2020

Pula 2020 winners


The best player of 58,5 Pula Bridge Festival

Eva Poppe (The Netherlands)


14 – 11.09. Friday 20.00

Winners: Piotr Trębski – Ireneusz Głowacki (Poland)

2nd place: Borna Cicvarić – Jurica Maričić (Croatia)

3rd place: Tomislav Šašek – Sandra Havliček (Croatia)

4th place: Eloïse Lafourcade – Jean-Pierre Lafourcade (Belgium)


13 – 11.09. Friday 15.00

Winners: Srđan Katušić – Ivan Bilušić (Croatia)

3rd place: Tomasz Paluchowski – Grzegorz Superson (Poland)


11 – 10.09. Thursday 20.00

Winners: Ines Meersman – Wouter Van den Hove (Belgium)

2nd place: Matko Ferenca – Tomislav Šašek (Croatia)

3rd place: Burcu Üsküp De Roos – Steve De Roos (Belgium)

4th place: Piotr Trębski – Ireneusz Głowacki (Poland)

5th place: Sandra Havliček – Mate Meštrić (Croatia)


10 – 10.09. Thursday 15.00

Winners: Frank Dethlefsen – Bernhard Straeter (Germany)

3rd place: Ines Meersman – Wouter Van den Hove (Belgium)


09 – 10.09. Thursday 10.00

Team INTERNATIONAL

Frank Dethlefsen, Cisca Vorselman, Koen Poppe, Ivan Bilušić


08 – 9.09. Wednesday 20.00

Winners    Steve De Roos – Nic Van den Bergh (Belgium)

2nd place: Nikander Kuszewski – Tadeusz Sobota (Poland)

3rd place: Tomasz Paluchowski – Grzegorz Superson

5th place: Anke Van den Bergh – Burcu Üsküp De Roos


07 – 9.09. Wednesday 15.00 for total results click „ukupno”

Winners:   Hubert Urban – Nikander Kuszewski (Poland)


06 – 9.09. Wednesday 10.00 for total results click „ukupno”

Winners: Pär Ol-Mårs – Stefan Ekman (Sweden)


05 – 8.09. Tuesday 20.00

Winners:  Frank Dethlefsen – Bernhard Straeter (Germany)

2nd place:  Eva Poppe – Robbie de Koster

 4th place: Marek Jaworski – Andrzej Dudzik


04 – 8.09. Tuesday 15.00

Winners:  Dominique Stuyck – Samuel Bahbout (Belgium)

2nd place:  Eva Poppe – Robbie de Koster


03 – 8.09. Tuesday 10.00 for total results click „ukupno”

Winners: Cisca Vorselman – Koen Poppe (The Netherlands)


ex aequo winners – 02 – 7.09. Monday 20.00

Winners: Anke Van den Bergh – Nic Van den Bergh (Belgium)


Winners: Stephanie Plath – Daniel Josch (Germany)

Winners: Anke Van den Bergh – Nic Van den Bergh (Belgium),

Stephanie Plath – Daniel Josch (Germany)

3rd place: Tomasz Paluchowski – Grzegorz Superson (Poland)


01 – 7.09. Monday 15.00

Winners: Pär Ol-Mårs – Stefan Ekman (Sweden)

runners up:  Maja Żabierek – Hubert Urban (Poland)

Pula 2020 fotoreportaż

day 6, 11.09


day 5-6, 10-11.09


day 3-4, 8-9.09


day 2, 7.09


day 1, 6.09

Pula 2020 harmonogram, wyniki

na dole wyników na bieżąco jest klawisz zielony „Refresh” i należy go kliknąć coby odświeżyć wyniki,

przy niektórych wynikach należy kliknąć „ukupno” – wyniki końcowe

10.00

15.00

20.00

7.09. pon

01 maksy

02 impy

8.09. wto

03 maksy

04 impy

05 maksy

9.09. śro

06 maksy

07 maksy

08 impy

10.09. czw

09 match

10 impy

11 maksy

11.09. pią

12 match

13 maksy

14 impy