Archiwum miesiąca: wrzesień 2020
Przesieka jesień 2020 – regulamin
Wyniki
Bitwa o Króla Galeria Zwycięzców
pod patronatem Dolnośląskiego Związku Brydża Sportowego
Organizator: Zenek Kaczmarek tel. 601 857 449
Termin: 24 września – 2 października 2020
Wczasy brydżowe Przesieka jesień 2020 zaczynają się obiadem w czwartek 24.09.2020 o godz. 14.00, a kończą się śniadaniem w piątek 2.10.2020 (8 noclegów)
Miejsce: Pensjonat Marzenie, Przesieka ul. Karkonoska 49
Pensjonat Chybotek ul. Karkonoska 44 (również miejsce gry)
Nasze pensjonaty są przepięknie położone i pośniadaniowe wycieczki od zawsze czyli od 25 lat sprawiają wielką frajdę naszym uczestnikom np. do wodospadu Podgórnej, który huczy nam w banerku. Ponoć wysyp grzybów jest taki, że czasem przesłaniają Śnieżkę, najwyższy szczyt Karkonoszy, znakomicie widoczny z naszych pensjonatów. Nie zapomnij więc suszarki do grzybów.
Posiłki jemy w miejscu zamieszkania– śniadania g. 9.00, obiad g.13.30, kolacja g. 18.00.
Regulamin turniejów
- Turnieje odbywają się dwa razy dziennie w godzinach 14.30-17.15 oraz 19.00-21.45.
- Łącznie przewidziano rozegranie 14 (lub 15) turniejów par na zapis maksymalny.
- Pierwszy turniej odbędzie w czwartek 24.09. o godz. 19.00, ostatni w czwartek 1.10. o godz. 14.30 lub 19.00 (decyzja jest w trakcie podejmowania już od 3 dni przez Organizatora Zenka, który się waha – dopisek SL 🙂 ).
- W każdym turnieju zostanie rozegranych 20 rozdań (liczba może ulec zmianie, w nieprzewidzianych sytuacjach kryzysowych).
- Wpisowe do turnieju wynosi 8 zł od zawodnika.
- Punktacja długofalowa nie obejmie dwóch najsłabszych wyników danego zawodnika.
- Do klasyfikacji długofalowej nie będą zaliczani zawodnicy z par mający w sumie co najmniej 10 WK i grających ze sobą więcej niż 5 turniejów w turnusie.
- Puchary otrzymują najlepsi trzej zawodnicy, najlepsza zawodniczka oraz najlepsi zawodnicy w kat. do 1,5 WK i do 3 WK. W razie remisu decydują pkle.
- Wyniki turniejów oraz punktacja długofalowa publikowane są na stronie internetowej sędziego Sławka Latały https://www.latala.pl
- Wszelkie odwołania, reklamacje od wyników będą przyjmowane do rozpoczęcia pierwszego turnieju następnego dnia.
- Obowiązuje zakaz otwarć blefowych i tzw. gry frywolnej (wątpliwości rozstrzygnie sędzia, jeśli będzie potrafił)
- Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwa sędzia, którego decyzje są ostateczne. Sędziuje Sławek Latała i miejmy nadzieję, że jakoś sprosta trudnym wyzwaniom.
- Interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora turnusu.
- W sprawach dotyczących turniejów decyduje sędzia Sławek Latała.
Na sali turniejowej organizator zapewnia środki dezynfekujące.
Maseczki lub przyłbice uczestnicy są obowiązkowe.
Każdy uczestnik podpisuje oświadczenie, że zgodnie z jego wiedzą jest wolny od wirusa SARS COV-2
Organizator
Zenek Kaczmarek
Przesieka jesień 2020 harmonogram
Pula 2020 winners
The best player of 58,5 Pula Bridge Festival
Eva Poppe (The Netherlands)
14 – 11.09. Friday 20.00
Winners: Piotr Trębski – Ireneusz Głowacki (Poland)
2nd place: Borna Cicvarić – Jurica Maričić (Croatia)
3rd place: Tomislav Šašek – Sandra Havliček (Croatia)
4th place: Eloïse Lafourcade – Jean-Pierre Lafourcade (Belgium)
13 – 11.09. Friday 15.00
Winners: Srđan Katušić – Ivan Bilušić (Croatia)
3rd place: Tomasz Paluchowski – Grzegorz Superson (Poland)
11 – 10.09. Thursday 20.00
Winners: Ines Meersman – Wouter Van den Hove (Belgium)
2nd place: Matko Ferenca – Tomislav Šašek (Croatia)
3rd place: Burcu Üsküp De Roos – Steve De Roos (Belgium)
4th place: Piotr Trębski – Ireneusz Głowacki (Poland)
5th place: Sandra Havliček – Mate Meštrić (Croatia)
10 – 10.09. Thursday 15.00
Winners: Frank Dethlefsen – Bernhard Straeter (Germany)
3rd place: Ines Meersman – Wouter Van den Hove (Belgium)
09 – 10.09. Thursday 10.00
Team INTERNATIONAL
Frank Dethlefsen, Cisca Vorselman, Koen Poppe, Ivan Bilušić
08 – 9.09. Wednesday 20.00
Winners Steve De Roos – Nic Van den Bergh (Belgium)
2nd place: Nikander Kuszewski – Tadeusz Sobota (Poland)
3rd place: Tomasz Paluchowski – Grzegorz Superson
5th place: Anke Van den Bergh – Burcu Üsküp De Roos
07 – 9.09. Wednesday 15.00 for total results click „ukupno”
Winners: Hubert Urban – Nikander Kuszewski (Poland)
06 – 9.09. Wednesday 10.00 for total results click „ukupno”
Winners: Pär Ol-Mårs – Stefan Ekman (Sweden)
05 – 8.09. Tuesday 20.00
Winners: Frank Dethlefsen – Bernhard Straeter (Germany)
2nd place: Eva Poppe – Robbie de Koster
4th place: Marek Jaworski – Andrzej Dudzik
04 – 8.09. Tuesday 15.00
Winners: Dominique Stuyck – Samuel Bahbout (Belgium)
2nd place: Eva Poppe – Robbie de Koster
03 – 8.09. Tuesday 10.00 for total results click „ukupno”
Winners: Cisca Vorselman – Koen Poppe (The Netherlands)
ex aequo winners – 02 – 7.09. Monday 20.00
Winners: Anke Van den Bergh – Nic Van den Bergh (Belgium)
Winners: Stephanie Plath – Daniel Josch (Germany)
Winners: Anke Van den Bergh – Nic Van den Bergh (Belgium),
Stephanie Plath – Daniel Josch (Germany)
3rd place: Tomasz Paluchowski – Grzegorz Superson (Poland)
01 – 7.09. Monday 15.00
Winners: Pär Ol-Mårs – Stefan Ekman (Sweden)
runners up: Maja Żabierek – Hubert Urban (Poland)
Pula 2020 fotoreportaż
day 6, 11.09
day 5-6, 10-11.09
day 3-4, 8-9.09
day 2, 7.09
day 1, 6.09
Pula 2020 harmonogram, wyniki
na dole wyników na bieżąco jest klawisz zielony „Refresh” i należy go kliknąć coby odświeżyć wyniki,
przy niektórych wynikach należy kliknąć „ukupno” – wyniki końcowe
10.00 |
15.00 |
20.00 |
|
7.09. pon |
01 maksy |
02 impy |
|
8.09. wto |
03 maksy |
04 impy |
05 maksy |
9.09. śro |
06 maksy |
07 maksy |
08 impy |
10.09. czw |
09 match |
10 impy |
11 maksy |
11.09. pią |
12 match |
13 maksy |
14 impy |